BİZDEN HABERLER

31/01/2019

TİDER’in destekçileri arasına katılan ünlü oyuncu Berk Atan da artık gönüllü elçi olarak yardım kampanyalarına doğrudan destek olacak.

24/08/2017

TİDER'de staja başlamadan önce derneklerle ilgili oldukça yüzeysel bir bilgiye sahiptim. İşin mutfağını bu kadar içerden ve yakından gözlemlemek benim için büyük bir şans oldu.  

26/05/2017

Destek Market'in düzenli bağışçılarından Komşu Fırın'ın Kurumsal İletişim ve Pazarlama Yönetmeni Kübra Terekli ile Tider Destek Market'e bağış süreçlerini ve sonrasında kurum içinde ve dışında etkilerini konuştuğumuz keyifli bir röportaj yaptık.

26/12/2016

 "İhtiyaç Sahiplerine Hizmet Veren Destek Market İkinci Şubesini Açmak İstiyor" başlığı ile bigumigu.com'da haber olduk.

01/12/2016

Her şey bir adımla başladı… İyilik için ilk adımı atmanın heyecanını duyan Temel İhtiyaç Derneği gönüllüleri iki kıtayı birbirine bağlayan o eşsiz köprüden koşarak geçti.

 

16/09/2016

#AdımGibiBiliyorum değiştirebiliriz, çoğalabiliriz! 

Adım Adım ile ilgili kampanyamıza geçtiğimiz ay başladık. Hayırlı olsun! Tider için 13 Kasım’da Vodafone İstanbul Maratonu’nda bir araya geliyor; işsizliğe, eşitsizliğe, temel ihtiyaçların adaletsiz bir şekilde paylaşılmasına karşı adımlarımızı sıklaştırıyoruz. Bu anlayışla ‘Adım adım’ ve ‘İyilik Peşinde Koş’ platformuyla iş birliğine girerek “Adım Gibi Biliyorum” hashtag’ini sahiplendik ve bir kampanya oluşturduk. Tider gönüllüleriyle birlikte ‘çaylaklar antrenmanı’ düzenlediğimiz bir gün kamera karşısına geçtik ve kampanya videomuzu çektik.

03/09/2016

Bildiğiniz gibi 13 Kasım İstanbul Maratonu'nda Adım Adım ile yeni Destek Marketler için koşuyoruz. Şimdiden 50 koşucu olduk bile!

15/08/2016

Finansal verilerimizi açıklayarak ve bağışçı haklarını kabul ederek Adım Adım’la birlikte bu sonbaharda biz de iyilik peşinde koşmaya başlıyoruz. Kasım ayındaki İstanbul koşusunda israfın önlenmesi ve yoksullukla mücadeleye önem veren koşucularla Yeni Destek Marketler için koşmak istiyoruz. İlk koşu ekibini Yönetim Kurulu Başkanımız Serhan Süzer kuruyor. Kendisinin size gönderdiği mesaj haberin devamında...

30/05/2016

Bu yıl Mart ayında ABD’de gerçekleşen Uluslararası Gıda Bankaları Buluşması’na Tider de davetliydi. Houston Teksas’ta düzenlenen etkinliklere katılarak dünya gıda bankacılarıyla değerli bilgi alışverişlerinde bulunduk ve ortak sorunlarla mücadele yöntemleri üzerinde çalıştık.

30/05/2016

Cargill çalışanları Tider ekibiyle birlikte, Özel Sektör Gönüllüler Derneği’nin düzenlediği Çalışan Gönüllülüğü Haftası (Give & Gain Week) kapsamında Destek Market içerisinde çocuklar için renkli bir oyun alanı oluşturdular.

 

19/05/2016

Yayınladığımız e-bültenlere bu bölümden ulaşabilirsiniz.

 

19/05/2016

Tider projeleri hakkında medyada yer alan haberleri bu bölümde bulabilirsiniz.

01/04/2014

 

KULLANIM KOŞULLARI

Kişisel Veriler “sınırlama olmaksızın hakkınızda tanımlayıcı nitelikteki herhangi bir bilgi" demektir. Bu tanım adınız, adresiniz, size özel tanımlanan şifreler, kayıtlı telefon numarası, e-posta adresi, finans bilgileri, kayıt adı, şifre ve diğer bilgileri içermektedir.

Web sitesi üzerinden sipariş vermek için bu kişisel bilgilerin web sitesinde adınıza açılacak bir internet hesabı ile kaydedilmesi zorunludur. Bu bilgilerin temin edilmemesi halinde web sitesi üzerinden sipariş ve satış işleminin gerçekleştirilmesi mümkün değildir.